Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności firmowe
Dom

Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd.

dobra jakość Puchary Papierów Zimowych na sprzedaż
dobra jakość Puchary Papierów Zimowych na sprzedaż
Gorące kubki do napojów papierowych mają dobrą jakość, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, jestem bardzo zadowolony z jakości naszych produktów.

—— Jonny

Yingjie jest profesjonalnym manuafakturerem, lubimy jakość produktów i dobrą obsługę.

—— Martina

Im Online Czat teraz

Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd. Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd. Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd. Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd.
Shenzhen Headquarter Reception Hall Sample Room Office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Na calym swiecie
marki : Yingjie
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 9 million-ten million
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%
Yingjie
Ponad dziesięć lat doświadczeń w produkcji filiżanki do picia.

Od Powłoki PE do Pucharów końcowych, Jednorazowy Papier jednorazowego Filiżanki Producent.

Yingjie jest profesjonalnym producentem jednorazowego papieru do kubków do napojów. Byliśmy w tej branży od 2006 roku.

Nasza siedziba jest lacated w Shenzhen, miasto portowe w pobliżu Hongkong.Shenzhen jest najbardziej dynmiczne miasto w Southen China.Here, jesteśmy bardziej wygodne do comunicate z naszych papierowych kubków i dostarczać do zagranicznych klientów.

Nasza fabryka znajduje się w mieście Dongguang, około 50 km od siedziby biura Yinjie w Shenzhen. Tam są własne budynki fabryczne i całe kompleksy linii produkcyjnych. Lokalne niższe koszty ludzkie sprawiają, że nasze papierowe kubki są bardziej konkurencyjne.

Nasze urządzenia obejmują szybkie maszyny do powlekania PE, sześciokolorowe maszyny do fleksografii, maszyny do szybkiego wycinania szyb oraz wiele rodzajów maszyn do formowania kubków papierowych. Te solidne podstawy zapewniają niezawodne i zadowalające kubki na papier i szybką dostawę.

Zgodnie z wymaganiami klientów, możemy dostarczyć wysokiej jakości jednorazowe kubki na papier, rolki papierowe, płyty papierowe o różnych rozmiarach i grubości. Nasze kubki na papier do spania zawierają pojedynczą ściankę, podwójną ściankę, kubki na papierze ściennym. Mogą być użyte do napojów gorących lub Napojów zimnych. Nasze kubki na papier do spania są odpowiednie do supermarketów, łaźniach, restauratorów, automatów do sprzedaży.

Nasze rozmiary kubków papierowych obejmują mini filiżanki, takie jak 2,5 oz do dużych filiżanek, np. 16 oz. Wszystkie są gorące rozmiary sprzedaży. Dostępne rozmiary ułatwiają rozłożenie zamówień. W międzyczasie nasi inżynierowie i pracownicy mają doświadczenie w rozwiązaniach specyficznych Wymagania naszych klientów.

W celu zapewnienia jakości naszych filiżanek do papieru do napojów, stale wdrażamy cały szereg surowych i systematycznych zasad kontroli jakości. Nasz system zarządzania uzyskał Certyfikat Jakości ISO9901 w 2013 roku. Jedynym standardem jakości picia kubków papierowych jest: nie ma nieszczelności i kontaktu z żywnością.

Yinjie jest obecnie znaną marką w Chinach na rynku krajowym. Kubki do napojów papierowych Yinjie są popularne wśród wielu krajowych detalistów, w tym Wal-mart, Carrefour, Tesco, Vangard.We także świadczy usługi OEM dla Aeon China, 7-11 Chin i Wiele innych marek od wielu lat.

Zaczęliśmy dostarczać niestandardowe kubki do picia do klientów z USA, Meksyku, Niemiec, Austrii, Hongkongu w 2015.Our uczciwości   I niezawodność zdobyły coraz większą liczbę klientów z całego świata od tamtej pory.

Yingjie ufa w uczciwości i wiarygodności. Dążymy do wzajemnych korzyści i wygranej wyników z naszymi przyjaciółmi przyjaciółmi na długi termin.Customer uwagę i uznanie są naszą wielką pleasure.We będą nadal staramy się zadowolić naszych klientów z wysokiej jakości pitnej Kubki papierowe i szybka dostawa po konkurencyjnych cenach.

Witamy w Yingjie.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Yingjie Daily Household Prouduct Manufacturer Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Long

Tel: 86-755-82433045

Faks: 86-755-89501094

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)